Pod koniec sierpnia Idea Bank ogłosił promocję Premiowanie za bankowanie w ramach, której rozdaje do 900 zł premii za konto firmowe. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać premię?

Promocja ta skierowana jest do nowych oraz obecnych klientów banku. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie firmowego konta przez osobę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą.

Za co można otrzymać premię? Miesięcznie można dostać do 75 zł netto poprzez różne aktywności. Bank wypłaca premię przez 12 miesięcy.

Za jakie aktywności bank płaci?

Dużym atutem promocji jest to, że wymagane aktywności to w zasadzie standardowe operacje wykonywane przez każdego przedsiębiorcę. Na przykład bank oferuje 50 zł za przelew do ZUSu albo do US. Inną premiowaną aktywnością jest posiadanie na koncie firmowym minimum 5 000,01 zł. Szczegółowa lista premiowanych czynności znajduje się w poniższej tabelce:

Szczegóły promocji premiowanie za bankowanie

Żeby zdobyć co miesiąc maksymalną premię wystarczy zrobić przelew do ZUSu (i tak każdy przedsiębiorca to robi) i posiadać na firmowym ROR ponad 10 tys. zł. I ten warunek nie jest jakoś bardzo trudny do realizacji :)

Aktywacja promocji przez nowych klientów

Jeżeli nie poosiadasz rachunku w Idea Bank, a jesteś nim zainteresowanym możesz złożyć wniosek na tej stronie.

Aktywacja promocji przez obecnych klientów

Jeżeli posiadasz już rachunek w Idea Bank wystarczy zalogować się do serwisu internetowego i wykonać poniższe czynności:

  1. Wejść w Konta, Konto firmowe, a następnie Szczegóły konta.

  2. W sekcji Promocje trzeba kliknąć przycisk Zobacz.

  3. Po wyświetleniu promocji „Premiowanie za bankowanie” należy kliknąć Aktywuj.

Wpis ten nie jest artykułem sponsorowanym. Nie mam z niego żadnych korzyści. Piszę o tej promocji, ponieważ uznałem ją za bardzo atrakcyjną dla przedsiębiorców i sam z niej korzystam :)

Co sądzisz o wpisie?

BeżnadziejnySłabyŚredniDobryBardzo dobry (Brak ocen, bądź pierwszy!)
Loading...

Komentarze z Facebooka

Skomentuj