3... 2… 1… start! Jest to premierowy wpis na moim, nowym blogu, a więc pozwól, że się przedstawię i powiem Ci o czym będzie ten blog :)

No więc mam na imię Łukasz i z wykształcenia jestem programistą. Już od około 7 lat zajmuję się tworzeniem stron www i programowaniem, a od 2 lat mam swoją małą działalność gospodarczą – Racy Mind :)

Na samym wstępie wspomniałem, że jest to nowy blog, a nie pierwszy. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z programistycznego bloga, który prowadzę pod adresem http://lukasz-socha.pl. Jeżeli jesteś programistą (lub programistką) zapraszam również i na blog programistyczny :).

O czym będzie ten blog?

Od dobrych kilku lat pracuję jako freelancer, a od 2 lat prowadzę firmę. Myślę, że zdobyte przez te lata rożne doświadczenia (pozytywne, jak i negatywne) mogą pomóc innym – stąd pomysł na tego bloga. Na blogu będę poruszał tematy związane z m.in.

  • prowadzeniem firmy (sprawy formalne, codzienne obowiązki itd)
  • zarządzaniem czasem i projektami
  • pracą zdalną
  • praktycznymi poradami jak polepszyć swoją pracę
  • i inne tematy związane z pracą, rozwojem, prowadzeniem firmy.

Skąd taka nazwa bloga?

Określenie „Wolny strzelec” chyba najlepiej określa mnie w sferze zawodowej. Lubię sam nad wszystkim panować – nie mieć nad sobą szefa, być niezależnym finansowo. Dlatego też nie przepracowałem ani minuty na etacie, a jestem aktywny zawodowo w sumie od 16 roku życia.

Myślę, że tyle wystarczy przynudzania o mnie. Zapraszam do lektury pierwszego, merytorycznego wpisu Zakładanie firmy – krok po kroku.

Co sądzisz o wpisie?

BeżnadziejnySłabyŚredniDobryBardzo dobry (Brak ocen, bądź pierwszy!)
Loading...

Podziel się ze znajomymi!

O wolnym strzelcu
O wolnym strzelcu
Naszywam się Łukasz Socha. Od 16 roku życia zajmuję się programowaniem i tworzeniem stron www. Od dwóch lat posiadam swoją małą firmę - Racy Mind. Poza tym rozwijam kilka swoich autorskich projektów :). Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do podstrony O mnie.

Tagi

Komentarze z Facebooka

Skomentuj